Administracja serwerami Linux: www.administrator.zukicreativestudio.plCanon Powershot G9 - następca Canon G7 jest już dostępny.

2008-02-12 | Autor: dawidlasocki

Canon PowerShot G9 – Niemal cały rok po przedstawieniu Canona PowerShot G7 producent ujawnił jego następcę. Model PowerShot G9 zachowuje podstawowe właściwości poprzedniego modelu, czyli stabilizację matrycy, 6-krotne przybliżenie optyczne i manualne tryby ekspozycji, zmieniając matrycę na 12-megową, powiększając ekran LCD do 3-calowej przekątnej i odświeżając model zapisu surowych plików RAW.


Kategorie: Grafika komputerowa, Sprzęt komputerowy

Stare komputery

2007-11-22 | Autor: bcrich

Dawno temu, kiedy 128 kb RAM w komputerze to był szczyt marzeń, a monitory w zielonym odcieniu to był luksus - rządziły na świecie komputery ośmiobitowe. Wybierz się w podróż w czasie i poczuj klimat tamtych lat!

Kategorie: Sprzęt komputerowy

Jak zdobyć linki i jeszcze na tym zarobić?

2007-11-16 | Autor: mechu

Często pozycjonując swoje strony zastanawiasz się jak i skąd zdobyć nowe linki, dodajesz do katalogów, do presell pages i ciągle jest ich za mało i za mało masz czasu na tworzenie nowych wpisów?

Kategorie: Pozycjonowanie, Reklama w internecie, SEO

Darmowy katalog stron internetowych

2007-11-15 | Autor: Ovedos

Ilość stron internetowych rośnie w zastraszającym tempie. Codziennie powstając setki, jak nie tysiąc witryn internetowych. Najstarszym i najskuteczniejszym miejscem na rozpowszechnienie swojej witryny są katalogi internetowe.Kategorie: Pozycjonowanie, Reklama w internecie, SEO
1  2  3  4  [5]  6 

tłumaczenia agencja hostess agencja hostess