Administracja serwerami Linux: www.administrator.zukicreativestudio.pl


Sprzęt komputerowy


DOMIX - Usługi informatyczne

2013-11-04 | Autor: domix

Komputer odmawia Ci posłuszeństwa? Dziwnie się zachowuje? Pracuje wolniej niż kiedykolwiek? Zastanawiasz się jak dobrze wybrać serwis komputerowy aby jak najszybciej, najlepiej i najtaniej awaria została usunięta i wszystko wróciło do normy?

Kategorie: Projektowanie stron, Sprzęt komputerowy, Usługi informatyczne

Nie masz co robić? Zagraj w pesa :)

2009-01-31 | Autor: weol

Siema. Tak sobie pomyślałem, każdy chyba ma komputer albo konsole i każdy gra w jakieś gry, i pewnie wiele osób takich jak ja lubi gry piłka nożna :) Wszyscy wiedzą że praktycznie do wyboru mamy tylko fife i pro evolution soccer. Ale najlepszą grą z pewnością nie jest jakaś fifa bo prawdziwi fani piłki nożnej napewno chętniej zagrają w pro evolution soccer.Kategorie: Dodatki do stron, Reklama w internecie, Sprzęt komputerowy

Kilka słów o jabłuszkach Apple.

2008-04-09 | Autor: zed

Niepowtarzalny design sprzętu tej firmy na pewno przyciąga uwagę, powodując u niejednego zauroczenie. Podobnie jak system operacyjny (aktualna wersja Mac OS X Leopard) przysparza sobie wielu zagorzałych zwolienników, którzy organizują między sobą spotkania, zjazdy, zloty. Wymieniają się opiniami uwagami, często prezentując swój sprzęt na forum apple mac.

Kategorie: Sprzęt komputerowy

Canon Powershot G9 - następca Canon G7 jest już dostępny.

2008-02-12 | Autor: dawidlasocki

Canon PowerShot G9 – Niemal cały rok po przedstawieniu Canona PowerShot G7 producent ujawnił jego następcę. Model PowerShot G9 zachowuje podstawowe właściwości poprzedniego modelu, czyli stabilizację matrycy, 6-krotne przybliżenie optyczne i manualne tryby ekspozycji, zmieniając matrycę na 12-megową, powiększając ekran LCD do 3-calowej przekątnej i odświeżając model zapisu surowych plików RAW.


Kategorie: Grafika komputerowa, Sprzęt komputerowy
[1]  2 

tłumaczenia agencja hostess agencja hostess