Administracja serwerami Linux: www.administrator.zukicreativestudio.pl


Grafika komputerowa


Dobry fotograf

2013-09-05 | Autor: zuki

Pewne chwile w życiu chcielibyśmy zapamiętać na dłużej. Niestety nasza pamięć nie jest tak idealna jak byśmy chcieli i aby przywołać te chwile potrzebujemy jakoś je utrwalić.

Kategorie: Dodatki do stron, Grafika komputerowa, Reklama w internecie

tworzenie stron www wrocław

2010-12-22 | Autor: sylwia

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i oczywiście do współpracy. Zaufało nam już tysiące klientów, których nie zawiedliśmy i ciągle korzystają z naszych usług. Ty też możesz się przekonać o naszej skuteczności już dziś. Cechyje nas duża inwencja twórcza i młoda zdolna kadra, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu powieżonemu zadaniu.

Kategorie: Grafika komputerowa, Pozycjonowanie, Projektowanie stron

Projektowanie stron Gdynia

2009-12-18 | Autor: advert

Nadchodzą święta. Zastanówmy się czy opłaca się do nich przystosować layout. Czy w zagadnienu projektowanie sklepów internetowych mieści się możliwość dodania świątecznej atmosfery do serwisu? Czy świąteczny design będzie miał przełożenie na odochody w sklepie?

Kategorie: CMS, Grafika komputerowa, Projektowanie stron

Canon Powershot G9 - następca Canon G7 jest już dostępny.

2008-02-12 | Autor: dawidlasocki

Canon PowerShot G9 – Niemal cały rok po przedstawieniu Canona PowerShot G7 producent ujawnił jego następcę. Model PowerShot G9 zachowuje podstawowe właściwości poprzedniego modelu, czyli stabilizację matrycy, 6-krotne przybliżenie optyczne i manualne tryby ekspozycji, zmieniając matrycę na 12-megową, powiększając ekran LCD do 3-calowej przekątnej i odświeżając model zapisu surowych plików RAW.


Kategorie: Grafika komputerowa, Sprzęt komputerowy
[1] 

tłumaczenia agencja hostess agencja hostess