Administracja serwerami Linux: www.administrator.zukicreativestudio.plPozycjonowanie stron internetowych a klienci

2009-02-19 | Autor: crystiano

Każdy kto prowadzi własną firmę usługową lub handlową stara się o to by informacja o jego działalności dotarła w miarę szybko do potencjalnych klientów. Wykorzystuje on w tym celu przede wszystkim szeroko pojętą reklamę.

Najłatwiej i jednocześnie najskuteczniej można zareklamować swoją firmę poprzez sieć Internet zakładając witrynę WWW oraz dbając o jej uaktualnienie oraz o jej atrakcyjność.Kategorie: Pozycjonowanie, Reklama w internecie, SEO

Nie masz co robić? Zagraj w pesa :)

2009-01-31 | Autor: weol

Siema. Tak sobie pomyślałem, każdy chyba ma komputer albo konsole i każdy gra w jakieś gry, i pewnie wiele osób takich jak ja lubi gry piłka nożna :) Wszyscy wiedzą że praktycznie do wyboru mamy tylko fife i pro evolution soccer. Ale najlepszą grą z pewnością nie jest jakaś fifa bo prawdziwi fani piłki nożnej napewno chętniej zagrają w pro evolution soccer.Kategorie: Dodatki do stron, Reklama w internecie, Sprzęt komputerowy

Pozycjonowanie i optymalizacja stron

2008-10-23 | Autor: katharsis7gl

Na rynku jest niezliczona ilość usługodawców zajmujących się robieniem witryn www tylko niektóre zapewniają ogólnie zalecane normy. Zaleca się dokładnie wybrać usługodawcę.

Kategorie: Pozycjonowanie, Projektowanie stron

Kilka słów o jabłuszkach Apple.

2008-04-09 | Autor: zed

Niepowtarzalny design sprzętu tej firmy na pewno przyciąga uwagę, powodując u niejednego zauroczenie. Podobnie jak system operacyjny (aktualna wersja Mac OS X Leopard) przysparza sobie wielu zagorzałych zwolienników, którzy organizują między sobą spotkania, zjazdy, zloty. Wymieniają się opiniami uwagami, często prezentując swój sprzęt na forum apple mac.

Kategorie: Sprzęt komputerowy
1  2  3  [4]  5  6 

http://studio-pixel.eu foto fotografia