Administracja serwerami Linux: www.administrator.zukicreativestudio.pl

Learn Polish language - intensive Polish classes

2010-06-09 | Autor: Jarokras135

Wybór luźnych myśli na temat uczenia polskiego jako drugiego języka - niby oczywiste, a jednak nie całkiem. Co oferują najlepsze szkoły polskiego oferujące kursy dla cudzoziemców.

Szkolenia z języka polskiego czy też indywidualne kursy dla cudzoziemców bądź firm są skuteczne tylko wtedy, kiedy efektywnie uczy się języka, a nie wykłada jego teorię, w tym często skomplikowaną gramatykę.

- Jednym z krytycznych elementów ułatwiających szybkie przyswojenie polskiego jako języka obcego jest na swój sposób wciągający, dobrze napisany podręcznik. Szkoła języka polskiego "Pola - Polish for foreigners" korzysta z książek sprawdzonych i uznanych za najefektywniejsze na rynku.
  Uzupełnia je też własnymi : autorskimi wydawnictwami, w tym podręcznikiem "ABC" stworzonym dla uczniów na poziomie A0 (początkującym).

- Szkoły językowe dosyć często oferują polski jako jeden z wielu, przeważnie mniej ważny niż angielski czy hiszpański. Dlatego ważne jest, żeby zdecydować się na szkołę, która specjalizuje się w uczeniu głównie jeśli nie jedynie polskiego jako obcego i oferuje nie tylko zaniżone ceny, ale przede wszystkim właściwą metodę.

- Najlepsze szkoły polskiego dla cudzoziemców same szkolą swoich nauczycieli. Szkoła "Pola - learn Polish for foreigners" jest jedną z takich szkół. Każdy lektor, jeszcze zanim rozpocznie pracę nauczyciela, zalicza kurs metodyczny. W ofercie szkoły jest także płatny kurs dla nauczycieli polskiego, którzy chcą unowocześnić swój warsztat.

- Efektywna metoda to nie tylko umiejętność ciekawego uczenia, ale też niestandardowe pomoce dydaktyczne, zwłaszcza multimedialne. Na nowoczesnym kursie polskiego dla cudzoziemców Internet i lap-top są podstawowymi instrumentami pracy nauczyciela.

- Najszybsze efekty daje skuteczna i sprawdzona metoda komunikacyjna. Ucząc tą metodą kładzie się nacisk na skuteczną komunikację. Poprawność gramatyczna jest ważna, aczkolwiek nie najważniejsza, a już zwłaszcza na poziomie A0, czyli podstawowym. Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami - prowadzimy szkolenia metodyczne.

Na zakończenie - mam nadzieję, że conajmniej kilku czytelników przekonało się już do zwracania szczególnej uwagi na merytoryczną zawartość oferty szkolenia "polski dla obcokrajowców" (Kursy polskiego, learn Polish, intensive Polish classes). Radzę bowiem wybierać takie kursy, które wspierają praktyczną naukę języka polskiego, nie jedynie jego teorii (jak to dosyć często ma miejsce).
Kategorie: Usługi informatyczne

tłumaczenia agencja hostess agencja hostess